Despre 'atotstiutor_eufacfaculta'

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Despre 'atotstiutor_eufacfaculta'

Mesaj  Goddess la data de 2011-05-08, 09:54

Din cate am citit pe forum omul acesta este total pe langa cu foarte multe. Vorbeste numai din chesti pe care le-a citit si se tot lauda ce stie (lucruri pe care altii s-au chinuit sa le descopere si sa le demonstreze). Nu stie gandi de unu singur si am vazut ca nu pricepe unele chesti foarte simple. Nu ca ar fi asta o problema pentru mine. Dar comportamentul lui pe forum este neadecvat. Contrazice lucruri adevarate (daca are o alta parere, sa isi afirme parerea, nu sa insiste ca lucrurile sunt defapt cum crede el), vorbeste urat cu membri forumului (asta afecteaza starea membrilor pe forum), nu stie vorbi, scrie sau exprima corect (asta dauneaza perceperi mesajului transmis)
 EnSabahNur2 daca nu te-a afectat pe tine comportamentul lui, ar trebui sa te gandesti la imaginea pe care o creeaza pe forum membrilor. Iti propun sa iei niste masuri in legatura cu el.
Goddess

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Despre 'atotstiutor_eufacfaculta'

Mesaj  atotstiutor_eufacfaculta la data de 2011-05-11, 23:45

Nu vad nimica in a spune ceva ce ai citit pt ca nu e deajuns sa citesti si sa si pricepi si ce rost are sa te mai gandesti la ceva la care s-a mai gandit altcineva? Incearca sa vezi ce a spus si sa vezi daca ii logic sau nu.
Si legat de forum eu am intrat ca ma tot rugat raul asa ca mie imi e indiferent daca iau ban sau nu:P ? Si legat ca eu tot incerc sa imi sustin ideea, pai cam asta facem toti si chiar daca eu zic ceva altii nu inteleg si daca voi ziceti ceva eu nu inteleg asa ca e tot una:P
Si daca am jignit pe cineva imi pare rau.

atotstiutor_eufacfaculta

Sus In jos

Mesaj  atotstiutor_eufacfaculta la data de 2011-05-11, 23:48

Si nu stiu care nu pricepe lucrurile simple?Smile)) Si nu stiu de unde stii tu cat stiu eu, adica ce am descoperit eu sau redescoperit care mai tarziu am obs ca se stia, si cat am citit:P;)

atotstiutor_eufacfaculta

Sus In jos

Mesaj  atotstiutor_eufacfaculta la data de 2011-05-12, 00:24

Si inca ceva:))) N-ai de unde sa stii cu cat sunt eu pe langa, sa nu crezi ca daca sunteti multi cu aceeasi parere inseamna ca aveti dreptate. Asta ii o proasta conceptie, si nu una prea inteleapta;))Very Happy

atotstiutor_eufacfaculta

Sus In jos

Mesaj  Goddess la data de 2011-05-21, 20:45

Te simti foarte amenintat, de ce te tot agiti atat? Daca esti mai bun ca restu vei ajunge in top, daca nu, vei disparea si nimeni nu iti va duce lipsa. Orice ar fi, lucrurile functioneaza mai departe ...
Goddess

Sus In jos

Mesaj  atotstiutor_eufacfaculta la data de 2011-05-22, 23:03

C te face sa crezi ca as fi agitat? Ca am dat multe repli-uri ca woaw ala nu e un motiv. Si care top? Alea is facute de oameni care gandesc la fel si cum pe alt topic ai zis ca ii o prostie chestia cu majoritatea inseamna ca nici tu nu esti deacord cu tine....si cica eu nu pricep lucruri simple:))

atotstiutor_eufacfaculta

Sus In jos

Mesaj  Goddess la data de 2011-05-29, 17:53

Subiect incheiat.
Goddess

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat