0 Descriere.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

0 Descriere.

Mesaj  EnSabahNur2 la data de 2015-10-08, 11:24

- Despre Legile Universului pe care le-am descoperit. Aceste legi se aplica peste tot, in orice conditii si oricand. Sunt niste legi universale. Diferenta dintre aceste legi si legile umane, este ca o lege de a mea se poate aplica oriunde si oricand si nu necesita o lege pentru utilizarea altei legi, o regula pentru utilizarea altei reguli, lucru care este foarte des intalnit la oameni. Daca spui o lege sau o regula despre realitate si nu se poate aplica oriunde si oricand si necesita alte legi sau reguli pentru utilizarea corecta a legii sau regulii in diferite situatii, inseamna ca legea sau regula este incompleta sau gresita din start. Nu poate fi corecta doar in anumite situatii, nu poate fi corecta si incorecta deodata. Este gresita si trebuie regandita. Daca o lege sau o regula este valabila doar in anumite situatii, inseamna ca mai trebuie studiata realitatea si descoperit care este adevarul si apoi sa fie definit corect.
- Eu le-am vazut si studiat din realitate si am sa le aduc la cunostinta tuturor pentru ca sa puteti intelege si utilizata corespunzator realitatea in functie de dorintele voastre si sa puteti face ce vreti. In timp am sa le detaliez si perfectionez. Denumirea legii nu este atat de importanta precum definitia ei. Este doar un titlu pentru o Lege a Universului. Toate legile se leaga intre ele si functioneaza in conexiune, dar am ales sa le categorizes pentru a fi accesate si intelese mai usor.
EnSabahNur2
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://ensabahnur2.forumsmotions.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum