Relatiile mele cu iubitele

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Relatiile mele cu iubitele

Mesaj  EnSabahNur2 la data de 2015-09-28, 10:37

- Cand eram foarte mic m-am indragostit de doua gemene de peste 20 de ani, prietene cu mama. Credeti ca a mers? Apoi m-am indragostit de o femeie si mai mare. Credeti ca a mers?
- Apoi la scoala in clasa 1 m-am indragostit de cea mai frumoasa fata. Era bogata, eleganta, ingrijita, dar figuranta din pacate. Dar neavand curaj si asa mai departe, nu am mai facut nimic.
- Apoi clasele 2-4 le-am facut la alta scoala. Aici m-am indragostit din nou de cea mai frumoasa fata din clasa, C. Andreea. Invata cel mai bine, dar era mai rea. Stia ca imi place de ea si i-am si spus ca p iubesc si vreau sa fim impreuna, dar nu a vrut. Apoi a doua cea mai buna la invatatura, _ Iulia, mi-a spus ca ii place de mine si ca vrea sa fim impreuna, dar mie nu imi placea de ea. De aici a aparut chestia ca poate sa iti placa de cineva si ei sa nu ii placa inapoi sau cineva sa te placa si tu sa nu o placi inapoi. De aici am inteles ca de ce nu te accepta pur si simplu si trebuie sa va placeti amandoi si ca la fel cum suferi cand esti respins, nici tie nu iti place de oricine si sufera ca ii respinsa. Deci nu trebuie sa insistati doar ca voi o placeti si inapoi nu va place. Nu toti ne placem pe toti. Trebuie sa ne placem amandoi ca sa fim impreuna.
- Apoi clasele 5-8 le-am facut la alta scoala. Erau colegi noi, dar unii erau si din vechea clasa din cealalta scoala. Aici din nou mi-a placut de cea mai frumoasa fata din clasa, T. Anda. Stateam cu un prieten din fosta clasa in banca, V. Andrei, si i-am spus ca imi place de Anda si ca as vrea sa fim impreuna. Si a spus ca da, este foarte frumoasa si ma crede ca as vrea sa fiu cu ea, dar nu are rost, nu am sanse, sa imi iau gandurile. Si i-am spus, lasa ca o sa vezi tu ca am sa fiu cu ea! Nu dupa mult timp Diriginta ne-a spus ca nu vom ramane asa in banci, ca sa nu mai vorbim, si ca ne va muta cum vrea ea, fata cu baiat. Si stand in banca cu Andrei, ascultam cum Diriginta spunea numele si colegii se mutau. La un momentdat imi spune numele, cu T. Anda. Deja sufletul meu .... Ma intorc catre Andrei si ii spun, ti-am spus eu. Imi strang lucrurile si ma mut cu Anda in banca. Dupa putin timp ne-am imprietenit si ne intelegeam bine, radeam impreuna si nu dupa mult timp i-am spus ca vreau sa fim impreuna si a spus ca si ea pentru ca ii place de mine. Asa mult m-am bucurat si atat de fericit am fost! In fiecare zi veneam fericit la scoala si nici nu mai stiam ce se intampla la ore. Eram foarte indragostit si fericit si o iubeam tare. Si ei ii placea de mine si ma iubea. Anda avea un ceas mai mare si in el erau bombonele. Stiu ca mi-a dat si mie si eram foarte bucuros. Iar in pauza cand Anda era afara, niste baieti mi-au cerut bomboane, dar am zis ca nu le pot da, pentru ca nu sunt ale mele. Si au spus ca lasa ca nu vede. Si am spus ca nu. Si au vrut sa ia si am luat ceasul si am avut grija de el. Si cand a venit i-am pus ce s-a intamplat. S-a bucurat ca am avut grija de el. Dupa vreo saptamana un prieten, alt fost coleg, B. Bogdan, mi-a spus ca ii cu o fosta colega si ca se saruta si se pipaie, mangaie. Si eu vroiam. Intr-o zi, in banca, i-am pus mana pe picior la Anda si a reactionat ciudat putin. Apoi am luat-o repede si am intrebat-o daca ii este ok sa ii pun mana pe picior. Si a spus ca da, dar nu este ovisnuita si s-a speriat. Ok. Dupa ceva timp acel prieten a spus ca a facut sex cu iubita lui. Bineinteles si eu imi doream sa fac cu Anda. Chiar daca eram prea mic sa stiu de asa ceva. Dupa un timp am prins curaj si am intrebat-o. Si a spus ca nu. Dar chiar imi doream. Si am mai intrebat-o inca o data si ca de ce nu vrea. Apoi intr-o pauza mi-a spus prin altcineva ca nu mai vrea sa fim impreuna. A fost foarte neplacut, am ramas singur. Eu o mai iubeam si vroiam sa fim impreuna, dar ea nu. Am speriat-o. Am fost impreuna doar vreo 2 saptamani. Parca ne-am si mutat din banca. Eu tot cu gandul la ea eram si eram trist.
- Apoi dupa o vreme o colega cu care ma intelegeam mai bine, M. Alexandra a spus ca vrea sa fim impreuna. I-am spus despre mine si anda, dar ea tot vroia si pentru ca era draguta, pana la urma am acceptat. Intr-o zi doua colege, M. Diana si I. Alexandra ne-a luat si ne-a dus in baie si ne-a pus pe mine si pe Alexandra sa ne sarutam. Dar nu vroiam sa o facem. Dupa mai multe insistente, ne-am sarutat, dar nu mi-a placut, a fost gretos. A fost primul meu sarut. Dar defapt a fost doar un pupat pe gura. Apoi in urmatoarele zile eu tot cu gandul la Anda eram si Alexandra stia asta si oricum i-am si spus. Si pana la urma intr-o zi la Ed. Fizica am chemat-o in vestiar la baieti cand eram singur si i-am spus ca nu mai vreu sa continuam, pentru ca nu are rost, nu ii bine asa, eu ma gandesc tot la Anda si nu mai vreau sa fim impreuna. Si a spus ca intelege si ne-am despartit frumos si am ramas prieteni.
- Apoi dupa mult timp cand am fost la ziua de nastere a celui mai bun prieten din clasa, B. Andrei, a fost si surioara lui acolo, B. Maria. In noaptea aceea am ramas noi doi treji si am povestit pana dimineata si s-a indragostit de mine. Si apoi am mai stat noptile treji, am tot povestit si a fost foarte frumos. Dupa mult timp mi-a spus ca ii place de mine si ca ma iubeste, ceea ce stiam, dar problema era ca era micuta si grasuta si mie nu imi place asa. Dar am ramas tot prieteni si am devenit prieteni foarte buni. Era cea mai super fata de pana acum.
- Apoi clasele 9-12 le-am facut la un alt liceu. Toti colegii noi si nici o fara de care sa imi placa. ( .... lipseste o parte ) Apoi in clasa a 11a m-am mutat la mama. Aici pana la urma am vazut o fata foarte frumoasa la bloc, _ Cristiana, de care mi-a placut si pana la urma ne-am imprietenit. Dar vorbeam mai mult pe internet si nu am facut aproape nimic impreuna fizic. Pana la urma ne-am despartit si nu chiar placut.
- Apoi dupa ceva timp o fosta colega din clasa 1, H. Silvia, a inceput sa isi petreaca mai mult timp cu mine si sa ma placa si intr-o noapte cand erau ea si cu un prieten, A. Vlad, la mine sa ne uitam la filme, Vlad a adormit si pana la urma Silvia a inceput sa ma sarute. Prima data in viata mea cand m-am sarutat. Ne-am sarutat usor, apoi prinzandu-ne buzlele, apoi usor si cu limbile, a fost frumos. Si i-a placut foarte mult. Dupa un timp s-a oprit si m-a intrebat de unde stiu saruta asa bine. Pai stiu. Si m-a intrebat cu cate fete m-am sarutat pana acum de stiu satuta asa bine. Pai cu nici una, ea este prima. Si nu ma credea .... Apoi in timp ce ne sarutam mai departe, Vlad tot sforaia si pana la urma Silvia a spus sa ne mutam in cealalta camera. Si ne-am dus dincolo pana la si am continuat cu sarutatul si am inceput sa o mancai usor pe corp si apoi sa imi bag mana pe sub bluza si sa o ating usor pe piele si sa o mangai usor pe corp si sa ii ascult suspinele si o mangaiam foarte usor pe corp cu degetele si suspina si apoi a inceput sa geama si sa se opreasca din sarutat ca nu mai putea si mi-am lasat usor capul pe ea si am continuat sa o mangai usor pe corp si sa ii ascult suspinatul si gemutul si apoi usor pe langa sani si pana la urma pe sub sutien pe sani. Si-a desfacut sutienul si apoi am putut-o mangaia mai usor pe sani si sa o prind usor de sfarcuri si suspina adanc si tremura usor, la care il auzim amandoi pe Vlad, ce faceti? Ups! La care intreaba Silvia ca de cat timp este acolo si se uita la noi. Iar Vlad rapunde, ca de ceva vreme. Apoi parca am mers dincolo in camera mea sau era in alta noapte si Vlad iar a adormit si Silvia iar vroia sa ne sarutam. Dar eu i-am spus ca nu vreau sa fim impreuna si asa mai departe. Dar ea chiar ma placea si vroia sa ne mai sarutam. Si am mers din nou in cealalta camera si i-am spus ca nu, gata. Si a inceput sa imi planga si sa imi ceara sa ne mai sarutam si ii spuneam si explicam ca eu nu vreau sa fim impreuna si ca nu este bine asa si plangea si ma tot ruga sa ne sarutam si pana la urma i-am spus ca doar astazi si o rog sa inteleaga si sa nu imi mai ceara asta. Apoi ne-am mai sarutat putin langa geam si gata. Dupa cateva zile s-a cuplat cu cel mai bun prieten al meu, S. Paul, dar el nu i-a oferit ce vroia si dupa scurt timp a facut sex cu un prieten de al meu, P. Tudor. Mda. Iar Paul a suferit foarte mult si a plans. Pentru mine era de asteptat. Daca ea m-a vrut si eu nu am vrut-o, a mers la altcineva mai putin bun decat mine sa ii ofere ce vroia si pentru ca nu i-a oferit, a mers la altcineva mai butin bun si de data asta i-a oferit ce avea nevoie.
- MAI LIPSESTE O PARTE LUNGA.
EnSabahNur2
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://ensabahnur2.forumsmotions.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum