Parerea mea sincera despre oameni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Parerea mea sincera despre oameni

Mesaj  EnSabahNur2 la data de 2015-05-03, 11:37

Daca realitatea ta nu este aproape de realitatea adevarata, esti prost.
Daca iti spun ceva simplu si nu intelegi, esti prost.
Daca iti detaliez ce ti-am spus si nu intelegi, esti si mai prost.
Daca iti explic ce am zis si nu intelegi, esti foarte prost.
Daca iti explic in mai multe feluri si tot nu pricepi, pe langa ca esti foarte prost, esti si tampit.
Daca ti s-a demonstrat ceva si nu recunosti ca ii adevarat, esti prost. Daca continui sa insisti ca ai dreptate chiar daca stii ca nu ai, esti foarte prost.
Daca spui ca ma cred superior, esti prost.
Daca spui ca sunt pedofil, esti prost.
Daca spui ca sunt narcisist, esti prost.
Daca spui ca vreau sa par diferit ca sa atrag atentia, esti foarte prost.
Daca ma ataci, esti prost. Daca continui sa ma ataci, dai dovada ca esti si mai prost.
Daca nu folosesti cuvintele cu intelesul din DEX, esti prost.
Daca nu stii sa vorbesti si nu stii ce semnifica ( cu adevarat ) ce ai spus, esti prost.
Daca iti spun ceva si te pun sa repeti ce am spus si nu stii, esti prost. Daca spui ca am spus altceva, esti si mai prost. Daca insisti ca am spus altceva, esti foarte prost.
Daca alegi violenta in loc de aprofundarea argumentelor, esti foarte prost.
Daca iti spun ceva si ma contrazici si nu poti dovedi ca ai dreptate, esti prost. Daca insisti, esti si mai prost.
Daca imi raspunzi la intrebarea 'De ce?' cu 'De aia.' sau la 'Cum?' cu 'Asa.', esti prost.
Daca te apuci sa iti dai cu parerea despre cineva sau ceva fara sa stii multe despre acel cineva sau ceva, esti prost.
Daca te apuci sa iti dai cu parerea despre mine fara sa ma cunosti foarte bine, esti si mai prost. Daca insisti ca ai dreptate, esti foarte prost.
Daca vi cu sugestii sau cu solutii fara sa stii problema, esti foarte prost.
Daca vi cu sugestii sau cu solutii fara sa stii cauza problemei de baza, esti prost.
Daca vi cu sugestii sau cu solutii fara sa stii problema de baza, esti si mai prost.
Daca judeci o persoana dupa gen ( masculin / feminin ), esti foarte prost.
Daca fara sa ii vezi, nu faci diferenta dintre o fata si un baiat normali, esti prost.
Daca ii vezi si nu faci diferenta dintre o fata si un baiat normali, esti foarte prost.
Daca judeci o persoana dupa varsta, esti prost.
Daca confunzi 'a trebui' cu 'a vrea', esti prost.
Daca confunzi sentimentele cu iubirea, esti prost.
Daca crezi ca ce este bine si ce este rau ( pentru tine ), este un bine si un rau universal, esti prost.
Daca crezi ca ce este frumos si ce este urat ( pentru tine ), este un frumos si un urat universal, esti foarte prost.
Daca spui ca ceva ce nu iti place nu ii bun, esti prost.
Daca spui ca te comporti la fel cu toti, esti prost.
Daca spui ca noaptea este facuta sa dormi, esti foarte prost.
Daca spui ca trebuie sa dormi si sa te trezesti la un program fix, esti prost.
Daca spui ca trebuie sa mananci la un program fix, esti prost.
Daca spui ca trebuie sa faci treaba mare cel putin o data pe zi, esti prost.
Daca spui ca baietii trebuie sa aiba parul scurt si fetele parul lung, esti foarte prost.
Daca spui ca omul este singura fiinta inteligenta de pe Pamant, esti extrem de prost.
Daca spui ca omul nu este ca un animal, esti foarte prost.
Daca spui ca omul este singura fiinta inteligenta din Univers, esti foarte prost.
Daca spui ca ceva 'cel mai' de pe Pamant este 'cel mai' din Univers, esti foarte prost.
Daca spui ca nu exista extraterestri, esti incredibil de prost.
Daca minti si te plangi ca esti mintit, esti foarte prost.
Daca alegi sa fi mintit frumos in loc sa ti se spuna adevarul si sa te doara, esti prost.
Daca alegi indirect sa fi mintit frumos in loc sa ti se spuna adevarul si sa te doara, esti foarte prost.
Daca esti gras si te plangi ca esti gras si nu stii cum sa slabesti, esti prost.
Daca fumezi tutun, esti prost.
Daca esti fan fotbalului, esti prost.
Daca esti peste clasa a patra si nu stii Engleza, esti prost.
Daca spui ca cititul cartilor te face mai destept, esti prost.
EnSabahNur2
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://ensabahnur2.forumsmotions.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum