Controlul vremii 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Controlul vremii 1

Mesaj  EnSabahNur2 la data de 2012-01-03, 00:50

-Intr-o perioada nu am folosit energia des si dupa niste probleme nu am mai folosit-o si nu am mai reusit sa o controlez, am pierdut cam toate abilitatile invatate. Dar in mintea mea stiam ca este posibil si ca pot. Am mai incercat sa controlez vremea dar nu prea pot.
-Schimbarea pe care am vazut-o este ca conexiunea intre mine si mediu a ramas destul de stransa si ca vremea reactiona in functie de starea mea sufleteasca. Multa lume sensibila simte cand vine ploaia si cand ploua multe lume isi schimba starea sentimentala si nu se simte bine. Eu nu. Nu prea simt cand se aproprie ploaia si cand ploua nu mi mi se prea schimba starea sentimentala. Ce se intampla diferit este ca in functie de starea mea spirituala se schimba vremea. Normal find zile cu soare si totul bine, daca eu sunt afectat spiritual din anumite motive de viata, vremea incepe sa se strice si sa se intunece, ploaie sau chiar furtuni. Asta am observat-o de fiecare data. Orice ar crede lumea ca urmeaza sau ce au anuntat la meteo, eu stiam clar ce va urma. Daca se zicea ca va fi soare si eu eram intr-o stare neplacuta, le spuneam oamenilor ca nu va fi soare si nu era. La fel si cand s-a anuntat ca va ploua si eu eram intr-o stare buna, vremea era placuta.
-Dar lucrurile astea nu se mai intampla constient, ci doar reactioneaza mediul in functie de mine.

(Corectat gramatical de Miranda08)
EnSabahNur2
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://ensabahnur2.forumsmotions.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum