Cineva sau ceva ma supravegheaza 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cineva sau ceva ma supravegheaza 2

Mesaj  EnSabahNur2 la data de 2011-10-10, 10:32

- Intr-o dupamasa a venit un prieten, Alin, la mine sa vada cum se aude sistemul meu audio si sa mai povestim. Am stat la PC, el pe pat, am ascultat muzica si dupa aceea m-am intors catre pat si stateam la povesti.
Usa la camera era deschisa si in timp ce povesteam am observat cu coada ochiului o silueta umana, sub forma de umbra in picioare, care statea ascunsa dupa colt si privea. Mi-am intors privirea brusc si s-a retras. Am zis ca mi se pare, nici nu am intrerupt discutia cu Alin. Povesteam in continuare si din nou am observat ca silueta privea, am incercat sa privesc in lateral fara sa ma uit o vreme si statea acolo retrasa si privea. M-am uitat iar catre ea si s-a retras brusc. I-am zis lui Alin ca vad ceva ca si ce am descris anterior. A inceput sa rada si ma intreba cum sa fie asa ceva.
- Eu am mai trecut prin niste situatii unde am vazut siluete sub forma de umbra in picioare si atunci nu mi s-a parut ceva ciudat, nou. Eram ingrijorat ca acum de ce le vad ziua si mai ales ca nici nu m-am gandit la ele.
- Am continuat sa ascultam muzica si sa vorbim, dar din nou silueta a aparut si privea. Cand am observat-o m-am ridicat brusc, m-am dus catre usa, am vazut mai complet intreaga forma, dar cumva s-a retras foarte repede si disparand ca intensitate odata cu distanta. Eu am ajuns langa usa de la bucatarie si m-am uitat brusc acolo, nu era nimic si cand mi-am intors capul catre intrarea la camera mare atunci se retragea dupa colt, m-am dus brusc sa ma uit acolo si nu am mai vazut-o.
- M-am intors putin ingrijorat si mirat la mine in camera si am continuat mai departe ce faceam. Silueta nu a mai aparut si am putut continua normal. M-am mai uitat de curiozitate, dar nu mai era nimic.

( Corectat gramatical de Miranda08)
EnSabahNur2
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://ensabahnur2.forumsmotions.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum